Μετά την αξιολόγηση των φακέλων των υποψηφίων Επιμορφωτών, καταρτίστηκε ο Προσωρινός Πίνακας Κατάταξης στο Μητρώο Επιμορφωτών του ΠΕΚ Ιωαννίνων για το Πρόγραμμα Εξειδικευμένης Εκπαιδευτικής Υποστήριξης για Ένταξη Μαθητών με Αναπηρία και Ειδικές Εκπαιδευτικές Ανάγκες.

Σημειώνεται ότι οι υποψήφιοι έχουν δικαίωμα υποβολής ένστασης εγγράφως,αυτοπροσώπως, με φαξ ή συνημμένο έγγραφο στο mail του ΠΕΚ Ιωαννίνων,mail@pek-ioann.ioa.sch.gr, έως και την Τετάρτη 26 Μαρτίου 2014, στις 12:00 το μεσημέρι.

Για τον Προσωρινό Πίνακα Κατάταξης πατήστε ΕΔΩ

Κατηγορίες: ΠΕΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗΣ. Ετικέτες: , , , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.