Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Ένταξη στο Μητρώο Επιμορφωτών των Πράξεων «ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΓΙΑ ΕΝΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ Η/ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ» ΤΩΝ ΑΞΟΝΩΝ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ 1, 2, 3 ΤΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ «ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ»

Σύμφωνα με την υπ. αριθ. 1293/27-01-2014 ΥΑ (ΦΕΚ 156/29/01/2014, τεύχος Β) που αφορά στην τροποποίηση της υπ? αρ. 10587/03-12-2012 ΥΑ (ΦΕΚ 3347/Β/2012) το Π.Ε.Κ Ιωαννίνων απευθύνει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για ένταξη στο Μητρώο Επιμορφωτών στο πλαίσιο υλοποίησης της πράξης «Πρόγραμμα εξειδικευμένης εκπαιδευτικής υποστήριξης για ένταξη μαθητών με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες» του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση» του ΕΣΠΑ που συγχρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο (ΕΚΤ).

1. Για την Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος πατήστε  ΕΔΩ

2. Για την Αίτηση-Δήλωσης ένταξης ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΩΝ πατήστε ΕΔΩ

3. Για τη ΔΗΛΩΣΗ ΜΟΡΙΟΔΟΤΟΥΜΕΝΩΝ ΠΡΟΣΟΝΤΩΝ πατήστε ΕΔΩ

4. Για την ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΓΙΑ το ΜΗΤΡΩΟ πατήστε ΕΔΩ

Κατηγορίες: ΠΕΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗΣ, ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ. Ετικέτες: , , , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.