Ωρολόγιο Πρόγραμμα και ανάθεση ωρών διδασκαλίας στους Επιμορφωτές του ΠΕΚ Ιωαννίνων στο πλαίσιο του «Προγράμματος εξειδικευμένης εκπαιδευτικής υποστήριξης για ένταξη μαθητών με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες» στους Άξονες Προτεραιότητας (ΑΠ) 1, 2, 3 του Επιχειρησιακού Προγράμματος (ΕΠ) «Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση»

UPD:Την Τρίτη 26 Μαρτίου 2103 ξεκινά από το ΠΕΚ Ιωαννίνων το Πρόγραμμα Επιμόρφωσης στο πλαίσιο του «Προγράμματος εξειδικευμένης εκπαιδευτικής υποστήριξης για ένταξη μαθητών με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες» στους Άξονες Προτεραιότητας (ΑΠ) 1, 2, 3 του Επιχειρησιακού Προγράμματος (ΕΠ) «Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση».

Το Συντονιστικό Συμβούλιο του Περιφερειακού Επιμορφωτικού Κέντρου (Π.Ε.Κ) Ιωαννίνων, αποφάσισε ομόφωνα:

1. Την δημιουργία 3 τμημάτων επιμορφούμενων (2 τμημάτων στα Ιωάννινα και ενός

εξακτινωμένου τμήματος στην Κέρκυρα- 6ο Γυμνάσιο Κέρκυρας, Βενιζέλου 42, Τ.Κ. 49100-Τηλ. 2661040255Πατήστε ΕΔΩ για το χάρτη)

2. Την κατάρτιση Ωρολογίου Προγράμματος κάθε τμήματος

Σημειώνεται ότι το Πρόγραμμα είναι διάρκειας δύο εβδομάδων- από τις 26 Μαρτίου έως και τις 8 Απριλίου και θα υλοποιείται από τις 08:30-14:15 κάθε μέρα πλην Σαββάτου και Κυριακής.

1.Για το Πρόγραμμα και τα Τμήματα πατήστε ΕΔΩ

2.Για το Ωρολόγιο Πρόγραμμα πατήστε ΕΔΩ

Κατηγορίες: Αναπληρωτές, ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ 2012-2013, ΠΕΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗΣ. Ετικέτες: , , , , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.