Υλοποίηση προγράμματος «Επιμόρφωση εκπαιδευτικών της Α΄τάξης Γενικών Λυκείων στο αντικείμενο ερευνητικές εργασίες» (project)

Σας ενημερώνουμε σχετικά με την υλοποίηση του προγράμματος επιμόρφωσης εκπαιδευτικών Γενικών Λυκείων στο αντικείμενο  ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ? PROJECT

Το Επιμορφωτικό Πρόγραμμα απευθύνεται στους εκπαιδευτικούς όλων των ειδικοτήτων, οι οποίοι  επιθυμούν να επιμορφωθούν σχετικά με τις Ερευνητικές Εργασίες της Α΄ τάξης του Γενικού τη σχολική χρονιά 2011-12.

Η επιμορφωτική διαδικασία του Προγράμματος θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα, 27 Ιουνίου και Τρίτη, 28 Ιουνίου 2011 από τις 9:00 έως τις 16:30.

Τόπος Διεξαγωγής Τμημάτων:

Π.Ε.Κ.  Ιωαννίνων: Αμάλθειας 12  Καρδαμίτσια

Α1  _ΕΠΙΜΟΡΦΟΥΜΕΝΟΙ

Α2  _ΕΠΙΜΟΡΦΟΥΜΕΝΟΙ

Τμήμα Ηγουμενίτσας 1ο Δημ. Σχολείο Ηγουμενίτσας (Λ. Βύρωνος 2 -26650-27525)

Α3   _ΕΠΙΜΟΡΦΟΥΜΕΝΟΙ

Οι Επιμορφούμενοι των Νομών Κέρκυρας, Ηγουμενίτσας και Λευκάδας παρακολουθούν την επιμόρφωση στο τμήμα της Ηγουμενίτσας και των Νομών Ιωαννίνων , Άρτας,  Πρέβεζας στο Π.Ε.Κ. Ιωαννίνων.

Κατηγορίες: 2010-2011. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.