Ενημερωτική συνάντηση-εργαστήριο για Διευθυντές/ντριες 4/θ και άνω Δημοτικών Σχολείων ευθύνης Δ.Π.Ε. Ιωαννίνων

Ενημερωτική συνάντηση-εργαστήριο για Διευθυντές/ντριες  των τετραθέσιων και άνω Δημοτικών Σχολείων της  Δ.Π.Ε. Ιωαννίνων με θέμα «Αρμοδιότητες και ειδικότερα καθήκοντα Διευθυντών και Συλλόγων Διδασκόντων Σχολικών Μονάδων/Διοικητικά-εκπαιδευτικά ζητήματα και μελέτες περίπτωσης» θα γίνει στο ΠΕΚ Ιωαννίνων (Αμάλθειας 12, Καρδαμίτσια, Ιωάννινα), την Πέμπτη 15 Φεβρουαρίου 2018 από τις 09:00-13:30.

Η ενημερωτική συνάντηση-εργαστήριο συνδιοργανώνεται από το Διευθυντή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ιωαννίνων, την Προϊσταμένη Επιστημονικής και Παιδαγωγικής Καθοδήγησης Π.Ε. Ηπείρου και τους Σχολικούς Συμβούλους Π.Ε. Ιωαννίνων.

Κατηγορίες: ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ. Ετικέτες: , , , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.