Δ΄ Κύκλος Επιμόρφωσης 2015-2016 (Απρίλιος-Μάιος)

Το ΠΕΚ Ιωαννίνων συνεχίζει την υλοποίηση των επιμορφωτικών προγραμμάτων της περιόδου 2015-2016 με τον Δ΄ κύκλο επιμόρφωσης ( Απριλίου-Μαιου 2016).
Για να δείτε τα προγράμματα που θα υλοποιηθούν στο επόμενο χρονικό διάστημα κάντε κλικ εδώ.

Για να δείτε τα ονόματα των επιμορφούμενων του προγράμματος  Μ10 Πρόληψη, διαχείριση και αντιμετώπιση περιστατικών σχολικής βίας και εκφοβισμού (Δευτεροβάθμια εκπαίδευση) κάντε κλικ εδώ.

Για να δείτε τα ονόματα των επιμορφούμενων του προγράμματος  Μ10 Πρόληψη, διαχείριση και αντιμετώπιση περιστατικών σχολικής βίας και εκφοβισμού (Πρωτοβάθμια εκπαίδευση) κάντε κλικ εδώ.

Για να δείτε τα ονόματα των επιμορφούμενων του προγράμματος  Μ17 Το στρες και η αντιμετώπισή του στην παιδική και εφηβική ηλικία: θεωρητικές προσεγγίσεις και πρακτικές εφαρμογές κάντε κλικ εδώ.

Κατηγορίες: Γενικά, ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ, ΠΕΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗΣ. Ετικέτες: , , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.