Επιμορφωτικά Προγράμματα του ΠΕΚ Ιωαννίνων – Ιανουάριος 2016

Το Π.Ε.Κ.  Ιωαννίνων ξεκινά την υλοποίηση του προγραμματισμού του για  τα επιμορφωτικά προγράμματα της περιόδου 2015-2016.

Για να δείτε τα προγράμματα που θα υλοποιηθούν στο επόμενο χρονικό διάστημα (έναρξη Ιανουάριος) κάντε κλικ εδώ.

Για να δείτε τα ονόματα των επιμορφούμενων για το πρόγραμμα Μ.12 Ζητήματα διαχείρισης σχολικής τάξης. Μελέτη περίπτωσης (Προσχολική Αγωγή) κάντε κλικ εδώ.

Για να δείτε τα ονόματα των επιμορφούμενων για το πρόγραμμα Μ.22 Εκπαιδευτική διοίκηση και ηγεσία κάντε κλικ εδώ.

Οι ενδιαφερόμενοι θα ενημερωθούν στο e-mail που έχουν δηλώσει κατά την αίτησή τους.

Σε επόμενες αναρτήσεις θα υπάρξει ενημέρωση για την υλοποίηση επόμενων επιμορφωτικών προγραμμάτων.

Κατηγορίες: ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ 2015-2016, ΠΕΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ. Ετικέτες: , , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.