ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ

Κατόπιν ερωτήσεων θα θέλαμε να σας διευκρινίσουμε ότι:

1. Σε περίπτωση που έχετε υποβάλλει αίτηση στις φόρμες Προσχολικής Αγωγής και Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης ή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης μπορείτε να υποβάλετε αίτηση ΚΑΙ στη φόρμα των μικτών προγραμμάτων.

2. Ιδιαίτερη ΠΡΟΣΟΧΗ εφιστούμε στους ενδιαφερόμενους για τα τμήματα Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης. Τα τμήματα αυτά ΕΠΟΝΤΑΙ αυτών της Προσχολικής Αγωγής στην ΙΔΙΑ φόρμα.

3. Οι εκπαιδευτικοί Προσχολικής Αγωγής μπορούν να υποβάλουν την αίτησή τους κανονικά και στα μικτά τμήματα.

4. Σε περίπτωση που για ορισμένα τμήματα υπάρξει αυξημένη εκδήλωση ενδιαφέροντος πιθανώς αργότερα να δημιουργηθεί και δεύτερο τμήμα.

Σας ενημερώνουμε ότι λόγω τεχνικού προβλήματος, οι αιτήσεις των επιμορφούμενων ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ και ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ που υποβλήθηκαν στις 01-12-2015 δεν έχουν καταχωρηθεί.Παρακαλούμε να τις υποβάλετε εκ νέου.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Σε περίπτωση που έχετε υποβάλλει αιτήσεις στις φόρμες για τα προγράμματα Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης και τα μικτά τμήματα ΜΗΝ τις υποβάλλεται εκ νέου. Αυτές οι αιτήσεις καταχωρήθηκαν κανονικά.

Κατηγορίες: Γενικά, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗΣ. Ετικέτες: , , , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.