Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για συμμετοχή σε επιμορφωτικά προγράμματα του ΠΕΚ Ιωαννίνων

Το Π.Ε.Κ.  Ιωαννίνων υλοποιώντας τον προγραμματισμό του για την υλοποίηση επιμορφωτικών προγραμμάτων περιόδου 2015-2016, απευθύνει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος, προκειμένου οι εκπαιδευτικοί όλων των ειδικοτήτων, που επιθυμούν, να δηλώσουν ενδιαφέρον σε μια σειρά από γνωστικά αντικείμενα.

Σημειώνεται ότι ο χρόνος υλοποίησης των επιμορφωτικών προγραμμάτων θα είναι εκτός ωραρίου εργασίας, και θα οριστικοποιηθεί μόλις ολοκληρωθεί η διαδικασία εκδήλωσης ενδιαφέροντος.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να συμπληρώσουν τις αντίστοιχες ηλεκτρονικές φόρμες υποβολής έως και την Παρασκευή 11-12-2015.

Για να ενημερωθείτε σχετικά με τα προγράμματα επιμόρφωσης κάντε κλικ στους αντίστοιχους συνδέσμους που ακολουθούν.

Για την Προσχολική Αγωγή και Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση κάντε κλικ εδώ.

Για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση κάντε κλικ εδώ.

Για τα μικτά τμήματα Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης κάντε κλικ εδώ.

Για να υποβάλετε την αίτησή σας, κάντε κλικ στους αντίστοιχους συνδέσμους που ακολουθούν.

Για την Προσχολική Αγωγή και Πρωτοβάθμια Εκπαίδευση κάντε κλικ εδώ.

Για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση κάντε κλικ εδώ.

Σημειώνεται ότι οι ενδιαφερόμενοι έχουν για κάθε νομό τρεις (3) επιλογές, ενώ θα τηρηθεί αυστηρή σειρά προτεραιότητας ως προς τη συγκρότηση των αντίστοιχων τμημάτων.

Με την ολοκλήρωση της διαδικασίας εκδήλωσης συμμετοχής θα ανακοινωθούν στην ιστοσελίδα του ΠΕΚ Ιωαννίνων τα τμήματα και το πρόγραμμα της επιμόρφωσης.

Σημειώνεται ότι δεν προβλέπεται κανενός είδους αποζημίωση για τους επιμορφωτές και τους επιμορφούμενους.

Για την πρόσκληση πατήστε ΕΔΩ

Κατηγορίες: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗΣ. Ετικέτες: , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.