Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος επιμορφωτών στο Π.Ε.Κ. Ιωαννίνων για την υλοποίηση επιμορφωτικών προγραμμάτων σε Διευθυντές και Εκπαιδευτικούς Σχολείων Προσχολικής, Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης

Το Π.Ε.Κ. των Ιωαννίνων υλοποιώντας τον προγραμματισμό του για τη διοργάνωση επιμορφωτικών προγραμμάτων για τους Εκπαιδευτικούς και τους Διευθυντές των Σχολικών μονάδων της Προσχολικής, της Πρωτοβάθμιας και της  Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, απευθύνει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος προκειμένου οι επιμορφωτές που επιθυμούν να καταθέσουν τις προτάσεις τους για προγράμματα των οποίων μπορούν να αναλάβουν την υλοποίηση. Στην επιμορφωτική τους πρόταση είναι αναγκαίο να προτείνονται το θέμα, η διάρκεια σε ώρες καθώς και η ομάδα στόχος (σε ποιούς απευθύνεται) των επιμορφούμενων. Οι επιμορφωτικές προτάσεις τους είναι ευκταίο να υποστηρίζονται και από βιωματικά εργαστήρια. Σημειώνεται ότι η συμμετοχή τους στα επιμορφωτικά προγράμματα του ΠΕΚ Ιωαννίνων ως επιμορφωτών θα είναι  χωρίς δαπάνη για το δημόσιο. Για τη συμμετοχή τους είναι απαραίτητη η συμπλήρωση  της επισυναπτόμενης αίτησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος καθώς και η αποστολή του βιογραφικού τους σημειώματος. Παρακαλούμε οι επισυναπτόμενες αιτήσεις  να αποστέλλονται έως και 08-04-2015 στην ηλεκτρονική διεύθυνση  του Π.Ε.Κ. Ιωαννίνων:

mail@pek-ioann.ioa.sch.gr ή pekioann@gmail.com

Για την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος πατήστε ΕΔΩ

Για την αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος πατήστε ΕΔΩ

Κατηγορίες: ΠΕΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗΣ. Ετικέτες: , , , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.