Σύμφωνα με την υπ. αριθ. 10245/11-11-2014 ΥΑ (ΦΕΚ 3079/Β/2014), καθώς και την 1293/27-01-2014 ΥΑ (ΦΕΚ 156/29/01/2014,τεύχος Β) που αφορά στην τροποποίηση της υπ? αρ. 10587/03-12-2012 ΥΑ (ΦΕΚ 3347/Β/2012), το ΠΕΚ Ιωαννίνων, απευθύνει πρόσκληση σε Ειδικούς Επιστήμονες, μέλη Διδακτικού – Ερευνητικού Προσωπικού (ΔΕΠ) ή Εκπαιδευτικό Προσωπικό (ΕΠ)  των Ανωτάτων Εκπαιδευτικών Ιδρυμάτων (ΑΕΙ), καθηγητές ΑΤΕΙ, σχολικούς συμβούλους, εκπαιδευτικούς της δημόσιας εκπαίδευσης καθώς και σε άλλους δημοσίους υπαλλήλους και  ιδιώτες που έχουν τα απαιτούμενα επιστημονικά και διδακτικά προσόντα προκειμένου να υποβάλουν αιτήσεις για να ενταχθούν σε Μητρώο Επιμορφωτών/τριών, το οποίο θα δημιουργηθεί ανά θεματική ενότητα, από το ΠΕΚ Ιωαννίνων.

Κατηγορίες: ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ, ΜΗΤΡΩΟ ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΩΝ. Ετικέτες: , , , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.

Μία απάντηση στο Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για Ένταξη στο Μητρώο Επιμορφωτών των Πράξεων «ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΓΙΑ ΕΝΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ Η/ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ» ΤΩΝ ΑΞΟΝΩΝ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ 1, 2, 3 ΤΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ «ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗ»

1. Πίνγκμπακ: Εγκύκλιος υλοποίησης Προγράμματος ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΓΙΑ ΕΝΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ Η/ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ Α